Sıkça Sorulan Sorular

0 850 840 37 40

Cevap bulamadığınız sorular için bize 0 850 840 37 40 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize en çok sorduğunuz soruları cevapladık

Cevapları görmek için sorulara tıklayın

Örnek pdflerinizi güvenle yayınlayabildiğiniz, tanıtım metni, videosu ekleyebildiğiniz, görüntülenme sayılarını görebildiğiniz sadece sizin yayınlarınızın yer aldığı özel bir sayfanız olsun. Bu sitede yayınevlerine ücretsiz olarak örnek yayınlarını ekleme fırsatı sunuyoruz. Üstelik hiçbir sınırlama yok. Yayınlarınız için tanıtım videoları oluşturabilir, kitap tanıtım bölümünde yayınlayabilirsiniz.
Sizde yayınlarınızı ücretsiz olarak web sitemize yükleyebilirsiniz, detaylı bilgi için bizimle 0 850 840 37 40 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.
Hayır, tüm kullanıcılarımız üye olmadan kitapları inceleyebilir.
Demokitap.com’a örnek yayınlarını paylaşmak için sadece yayınevleri üye olabilir.
0 850 840 37 40 numaralı hattımızdan bizimle iletişime geçerek üyelik işleminizi başlattıktan sonra basit birkaç adımda örnek pdflerinizi yükleyip paylaşım linklerinizi oluşturabilirsiniz.
Üye olmak için bizimle 0 850 840 37 40 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.
Hayır, istediğiniz sayfaları veya istediğiniz sayfa aralığını yükleyebilirsiniz. Bu tamamen sizin kararınız. Demokitap içeriklerinizin üzerinde herhangi bir değişiklik yapmaz.
İçeriklerinizin pdf formatında ve beyaz zeminli olmasına lütfen dikkat ediniz.
Hayır, Demokitap online satış platformu değildir. Yayınevlerinin örnek kitaplarını inceleyebilirsiniz. Yayınevi ürünlerine kendi satış linkini ekleyebilir. Yayınevinin tanımladığı linkten kolayca satın alabilirsiniz.
Evet, sitemize eklediğiniz tüm kitaplarınıza hiç bri ücret ödemeden kendi satın alma linkinizi ekleyebilirsiniz, böylelikle kitabınızı inceleyen okuyucular eklediğiniz link üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirler
Biz yayınevlerine örnek yayınlarını ücretsiz olarak dijital ortamda paylaşma imkânı sunuyoruz. Sadece sizin yayınlarınızın yer aldığı özel bir sayfanız olsun. Her kitabınız için detaylı tanıtım sayfaları oluşturun. Kitap ve yazar hakkında videolar ekleyin. Örnek yayınlarınızın görüntülenme sayılarına kolayca ulaşın. Kolay Tanımlama Yayınlarınızın örnek bölümlerini birkaç adımda kolayca sitemize yükleyerek tanımlayabilir veya yükleme işlemi için bize gönderebilirsiniz. Kitaba Özel Link Yükleme işleminden sonra yayınınızı görüntüleyebileceğiniz bir link edinirsiniz ve bu linki okuyucularınızla paylaşabilirsiniz. Kolay Erişim Okuyucularınız bu linke tıklayarak kitaplarınızı dijital ortamda detaylı olarak görüntüleyebilir.
Örnek yayınlarını yükleyebilmek için yayınevleri üye olabilir. Tüm kullanıcılara üye olmadan kitabın örneğini inceleme fırsatı sunar.
Evet, sdece sizin yayınlarınızın bulunduğu ve banner bölümünde yayınevi logonuzun yer aldığı size özel bir sayfanız olur. Üye olmak için bizimle 0 850 840 37 40 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.
Yayınevi ürünlerine kendi satış linkini ekleyebilir. Yayınevinin tanımladığı linkten kolayca satın alabilirsiniz. Demokitap.com online satış platformu değildir.
Demokitap ile ilgili tüm sorularınız için bize 0 850 840 37 40 numarası ya da animusegitim@gmail.com mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız.
Destek: +90 850 840 37 40
E-mail: pixbuffstudio@gmail.com

pixbuff.com

Pixbuff
Adres: İhsan Doğramacı Bulvarı, Üniversiteler Mahallesi ODTÜ TEKNOKENT ETKİM Binası, No:31, 06800 Çankaya/ANKARA
Copyright 2023 Pixbuff | All Rights Reserved
pixbuff